از ردیاب آهنربایی برای ردیابی خودرو استفاده کنید

در میان این بازار تغییر پذیر امروزی انتخاب اینکه شما از چه نوع دستگاهی برای ردیابی ماشین خود استفاده کنید امری است مهم زیر قابلیت هایی که در این دستگاه ها موجود می باشد برای شما تفاوت هایی از نظر مالی و از همه مهمتر کارایی ردیاب را در بر دارد از همین جهت قصد داریم در این مقاله شما را با انواع مختلف ردیاب های موجود و با کیفیت سینداد با برند انحصاری 2NIV معرفی کنیم.


در بین ردیاب های موجود در بازار ایران اخیرا ردیابی تولید و یا وارد شده است به نام ردیاب آهنربایی که با دارا بودن مگنتی قوی و محکم و همچنین بدنه مقاوم و ضد آب خود شما را به ساده ترین روش ممکن به هدف دلخواه می رساند. در زمان استفاده از این ردیاب اطمینان خاطر داشته باشید که به هیچ عنوان از بدنه خودروی شما حتی در زمان عبور از دست انداز جدا نمی شود.مهمترین مزید ردیاب آهنربایی به نسب های دیگر مدل ها به دلیل عدم نیاز به نصب و سیم کشی و همچنین  پرتابل بودن آن می باشد و تنها باید در ساعت دوره های مختلف شارژ آن را تامین کرد . این نوع دستگاه نیز همانند دگیر ردیاب ها توسط نرم افزار اندروید و IOS و همچنین از طرق پنل وب امکان ارائه خدمات را دارد.

این دستگاه بسته به مدل های موجود در دو نوع وجود دارد که در مدل اول آن شارژ دستگاه تا 6 روز تنها باقی می ماند و در نوع دوم شارژ باطری دستگاه تا 1 ماه می باشد و در دیگر موارد همچون سرور داخل ایران , ردیابی خودرو , ارسال لحظه ای , مگنت قوی , آرشیو 8 ماهه با امکان جستجو و .... تفاوتی با هم ندارند ، در زیر بخشی از امکانات این دستگاه را برای شما آورده ایم .

ویژگیهای عمومی دستگاه  ردیاب آهنربایی  

 1. قابل حمل 
 2. اندازه کوچک 
 3. نصب سریع و آسان 
 4. ضد آب 
 5. مصرف پایین باطری 
 6. دارای مگنت قوی جهت اتصال 


ویژگی های اصلی محصول:

 1. قابلیت گزارش حرکت و مسافت طی شده 
 2. خروجی گزارشات در قالب جدولExcel 
 3. با قابلیت نگهداری یک هفته تا یک ماه شارژ 
 4. بدون نیاز به سیم کشی 
 5. نماش موقعیت خودرو از طریق sms 


  ردیاب خودرو

محصولات پیشنهادی

ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی خودرو ،  با قابلیت استفاده برای اشخاص و وسایل نقلیه دارای ویژگی های ذیل میب..

4,400,000ریال

ردیاب خودرو 2Niv

ردیاب خودرو 2Niv

•  امکان ردیابی آنلاین خودرو از هرمکان و فاصله ای با استفاده از تلفن همراه و رایانه•  &nbs..

3,300,000ریال