تونیو (حفاظت هوشمند سینداد الکترونیک) با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، ناگزیر است برای ارائه خدماتی امن و مطمئن و سریع از قبیل خرید، ارسال کالا ، استفاده از تمام امکانات وب سایت، اطلاع رسانی و… اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، شماره تماس موبایل ، شماره تماس ثابت، آدرس پستی و… از کاربران دریافت کند و برای شما پروفایل ایجاد کند. این اطمینان به شما داده می شود این اطلاعات از لحاظ ما محرمانه و صرفا در اختیار تونیو خواهد بود.

     یادآوری میشود مشتری ، آدرس پستی و آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در هنگام خرید و یا در پروفایل خود ثبت ی و یا اصلاح ثبت می‌کند، تنها آدرس پستی ، آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات ، ارسال ها ، تماس ها و پاسخ‌های تونیو (حفاظت هوشمند سینداد الکترونیک) از طریق آنها صورت می‌گیرد.

      بنابراین درج آدرس پستی ، آدرس ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت و…  توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و مسئولیت عدم صحت این گونه اطلاعات بر عهده مشتری می باشد.

       تونیو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای مشتریان وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تونیو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض میباشد.