از اینکه از محبوب ترین و بزرگترین سایت مرجع سیستمهای حفاظتی بازدید می کنید ، از شما سپاسگزارم این سایت نه فقط سایتی فروشگاهی ، بلکه سایتی علمی ، آموزشی و مشاوره ای است . امیدوارم مطالب سایت براحتی و بسرعت نیاز ها و درخواست های شما را پاسخ داده و شما بتوانید بهترین و آگاهانه ترین انتخاب را داشته باشید..

بخاطر داشته باشید در زمان استفاده از سایت ، کارشناسان ما ، با افتخار آماده هر گونه مشاوره رایگان و تخصصی به شما هستنداز شما دعوت می کنم برای آشنائی بیشتر با سینداد الکترونیک، با ما همراه شوید.

سینداد الکترونیک ، با سابقه ترین تولید کننده و عرضه سیستمهای حفاظتی و نظارتی فعالیت خود را ، در سال 1368 با تولید دزدگیرهای اماکن (دزدگیرهای منازل و محل کار) و نصب دزدگیرهای خودرو آغاز کرد و در طی سالها فعالیت مستمر و بدون وقفه ، با اتکا به دانش و تعهد تیم تخصصی خود ، بروزترین و مدرن ترین تجهیزات حفاظتی از قبیل دوربین های مداربسته تحت شبکه ، تجهیزات اعلام حریق و GPS ردیاب خودرو و سیستمهای خانه هوشمندBMS را به عموم هموطنان و به ویژه همکاران صنف ، عرضه می نماید.

ما رکورد دار رضایتمندی مشتریان هستیم

سرمایه بزرگ ما اعتماد و رضایت شما مشریان گرامی در طی این سالهاست ، ما با دارا بودن دپارتمان هایی همچون تحقیق و توسعه ؛ دپارتمان فضای مجازی و خدمات الکترونیک ؛ دپارتمان پشتیبانی فنی ؛ تیم های متخصص نصب و راه اندازی ،همچنین خدمات ویژه به همکاران صنف سیتمهای حفاظتی از قبیل تشکیل کلاس های آموزشی ، دپارتمان کنترل کیفیت و تضمین کیفیت و همچنین ارسال کالا به سراسر کشور در کمتر از 12 ساعت ، رضایت غالب مشتریان رو جلب کرده است.

سینداد الکترونیک با دارا بودن پروانه کسب در رسته تولید ، نصب و خدمات بعداز فروش سیستمهای حفاظتی و امنیتی الکترونیک و سالها فعالیت مستمر با ارائه بهترین خدمات و عرضه کامل ترین تجهیزات حفاظتی و الکترونیک به سراسر کشور ، در خدمت شما گرامیان می باشد.در طراحی این سایت ، همه تلاش تیم ما ، ایجاد بهترین تجربه برای شما ، جهت آگاهی ، انتخاب و خرید لذت بخش سیستمهای حفاظتی شماست.دفتر مرکزی و نمایشگاه دائمی ما به آدرس تهران خ آزادی نرسیده به یادگار امام خیابان باغبان پلاک 3 واحد 5 از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8.30 لغایت 18.30 پذیرای حضور سبز شما می باشد.

لازم به یادآوری است کالاها و محصولات نمایش داده شده در سایت، در صورت عدم موجودی ، نه به جهت تبلیغات و یا فروش آنها ، بلکه صرفا جهت آشنائی شما با مشخصات و ویژگی های فنی آن محصولات می باشد.فارغ از هر گونه تبلیغات و شعار ، اولین و آخرین هدف مدیریت و تمامی پرسنل سینداد الکترونیک خدمت به شماست ، حتی اگر خریدی ندارید با ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما با افتخار آماده ارائه مشاوره رایگان و انتقال تجربیات شان به شما هستند.

روز و روزگار به کامتان

صاحب امتیاز : آقای مجید گل بابائی

زمینه فعالیت کاری :

 

ثبت شکایت سیستمی