سینداد الکترونیک ، با سابقه ترین تولید کننده و عرضه سیستمهای حفاظتی و نظارتی فعالیت خود را ، در سال 1368 با تولید دزدگیرهای اماکن (دزدگیرهای منازل و محل کار) و نصب دزدگیرهای خودرو آغاز کرد.

در طی سالها فعالیت مستمر و بدون وقفه ، با اتکا به دانش و تعهد تیم تخصصی خود ، بروزترین و مدرن ترین تجهیزات حفاظتی از قبیل دوربین های مداربسته تحت شبکه ، تجهیزات اعلام حریق و GPS ردیاب خودرو و سیستمهای خانه هوشمندBMS را به عموم هموطنان و به ویژه همکاران صنف ، عرضه می نماید.

سینداد الکترونیک ، مرکز پخش دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

شما با مراجعه به ساختمان مرکزی و نمایشگاه دائمی سینداد الکترونیک می توانید از نزدیک با محصولات و خدمات ما آشنا شوید.

مهم ترین موضوع این است که شما بدون هیچ محدودیتی می توانید در محل نمایشگاه لوازم و تجهیزات را مورد بررسی قرار داده و تست و برنامه ریزی خود را انجام دهید.

مرکز تخصصی و نمایشگاه دائمی سینداد الکترونیک

سرمایه بزرگ ما اعتماد و رضایت شما مشریان گرامی در طی این سالهاست ، ما با دارا بودن دپارتمان هایی همچون تحقیق و توسعه ؛ دپارتمان فضای مجازی و خدمات الکترونیک ؛ دپارتمان پشتیبانی فنی ؛ تیم های متخصص نصب و راه اندازی ،همچنین خدمات ویژه به همکاران صنف سیتمهای حفاظتی از قبیل تشکیل کلاس های آموزشی ، دپارتمان کنترل کیفیت و تضمین کیفیت و همچنین ارسال کالا به سراسر کشور در کمتر از 12 ساعت ، رضایت غالب مشتریان رو جلب کرده است.

سینداد الکترونیک با دارا بودن پروانه کسب در رسته تولید ، نصب و خدمات بعداز فروش سیستمهای حفاظتی و امنیتی الکترونیک و سالها فعالیت مستمر با ارائه بهترین خدمات و عرضه کامل ترین تجهیزات حفاظتی و الکترونیک به سراسر کشور ، در خدمت شما گرامیان می باشد.

مدیریت مجموعه سینداد الکترونیک مهندس مجید گل بابائی

واحد فروش و حسابداری سینداد الکترونیک

سالن افتخارات و عناوین سینداد الکترونیک